Piosenka na prezent dla rodziców!


Pobierz piosenkę z wybranymi imionami


Na 18 lat. Na osiemnastkęOryginalny prezent na 18 lat. Piosenka demo z imieniem Anna. Pobierz całą piosenkę z wybranym imieniem. Plik MP3 najwyższej jakości.

Piosenka na prezent urodzinowy


Pobierz piosenkę z imieniem jubilata.

Piosenka na prezent imieninowy


Pobierz posenkę z wybranym imieniem solenizanta

Witamy
Login / Rejestracja


EMOCJA/ Laboratorium Przedmiotu

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Nauka śpiewu
89 Wyswietleń


Opis

"Ciało się układa do danej emocji. Przerysuj emocję. Więcej emocji w ciele. W teatrze emocje się naddaje. Musisz potrafić wejść w daną emocję na „pstryk”. Jeśli nie wygenerujesz emocji na raz, nie wejdziesz na wyższy poziom. Nie będziesz w stanie”.
Kamil Bończyk

Fragment ćwiczenia z zajęć: Laboratorium przedmiotu.
Warsztat jest częścią większego projektu "Myśl w ruchu", realizowany od marca do listopada 2015 roku w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu.

Laboratorium przedmiotu
Prowadzenie Kamil Bończyk

Czwartki/ godz: 17:30 - 21:30/ wstęp wolny/
Teatr Tańca i Ruchu Rozbark.
Laboratorium odbywa się w ramach Projektu CIAŁO JAKO MEDIUM, które odbywa się od marca do listopada 2015
w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu.

POMYSŁODAWCZYNIĄ PROJEKTU jest Anna Piotrowska.

LABORATORIUM_PRZEDMIOTU

Performatywność i semiotyka przedmiotu w kontekście pracy aktora, formy i kontekstu scenicznego. Rodzaj zajęć skierowany do młodzieży szkół średnich dotyczących badań na temat przedmiotu w teatrze. Program to seria ćwiczeń opartych na dokonaniach Tadeusza Kantora, Jerzego Grotowskiego oraz pracy Konstantego Stanisławskiego mających na celu poznanie potencjału przedmiotu w kontekście spotkania ciała w ruchu i z przedmiotem. Ćwiczenia wykonywane będą w laboratoryjno-badawczym charakterze, cechą których jest pewien proces pozwalający na swobodne działanie uczestników. Dodatkowo zakładają serię dyskusji dotyczących wykonywanych ćwiczeń dzielenia się wnioskami i pomysłami. Ludzie przez przedmiot będą mogli się wyrazić i poznać odrobinę warsztatu teatralnego i ruchowego, co wyraźnie wpłynie na sposób postrzegania dzieła teatralnego w przyszłości, zwrócą również uwagę na to jak przedmioty uczestniczą w ich życiu prywatnym. Warsztaty zakończone pokazem użycia rekwizytu i budowania dialogu cielesnego, i nadawanie nowych znaczeń.

KAMIL BOŃCZYK

Brał udział w realizacjach teatralnych, filmowych i telewizyjnych oraz w projekcie wykorzystującym technikę motion capture w „Alvernia Studios”. W swojej działalności pracował z takimi ludźmi jak: Anna Ciszowska, Adam Łoniewski, Andrzej Gajewski, Sławomir Kryński, Jacek Braciak, Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Borusiński. Od 2010 roku student PWST w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, dzięki czemu w roku akademickim 2011/2012 wystąpił w dyplomie aktorskim i współpracował z prof. Jerzym Stuhrem, dr Waldemarem Raźniakiem i dr. Januszem Skubaczkowskim. W 2013 roku zrealizował dwa spektakle dyplomowe Transdyptyk w reż. i chor. Anny Piotrowskiej oraz Jak wam się podoba na podstawie komedii Williama Shakespeaer'a w reżyserii Briana Michelsa. W 2015 roku zrealizował niezależny spektakl „Smutki Tropików” (reż. K. Kostrzewa, chor. M. Karczewski) oraz wspólpracuje z "Fabryką kultury".

ANNA PIOTROWSKA
Tancerka, choreograf, reżyser, nauczyciel tańca współczesnego, Fundator i Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Tańca - eferte, założycielka "mufmi" w Warszawie (1995 r). Stworzyła blisko 80 autorskich choreografii i przedstawień. Od września 2014 kierownik zespołu Teatru Rozbark, współpracuje z choreograficznym duetem izraelsko - holenderskim Ivgi&Greben w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK.

FINAŁ PROJEKTU "CIAŁO JAKO MEDIUM" /
13 listopad 2015/ 19:00/ Teatr Rozbark/ WSTĘP WOLNY/ REZERWACJA MIEJSC/

Pokaż więcej

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA


ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent dla Pary Młodej
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU


RSS


stat4u